CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB Miniatuurstroomonderbreker
Productdetails
De CMTB1-63 DC MCB miniatuurstroomonderbreker is verkrijgbaar in verschillende maten en vermogens en kan worden gebruikt in een breed scala aan toepassingen, waaronder zonne-energiesystemen, batterijback-upsystemen, maritieme en automobielsystemen en industriële machines.
De spanningstoestanden van DC-miniatuurstroomonderbrekers (MCB's) liggen over het algemeen tussen 12V en 1000V DC, en de nominale stroom kan oplopen tot 63A.
| Standaard | IEC/EN 60947-2 |
| Nominale stroomsterkte in (A) | 1A- 63A |
| Polen | 3 |
| Nominale spanning Ue (V) | 750V |
| Nominale frequentie | 50/60Hz |
| Nominale kortsluitcapaciteit Icn | 6000A |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+70℃ |
| Gebogen type | C |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Hoogte | ≤ 2000m |
| Maximale bedradingscapaciteit | 25 m㎡ |
| Installatie | 35 mm DIN-rail |
| Inkomende lijn type | Bovenkant |
Voordeel
1. Bescherming tegen overbelasting en kortsluiting
2. Uitschakelkarakteristieken: DC-miniatuurstroomonderbrekers hebben andere uitschakelkarakteristieken dan AC-miniatuurstroomonderbrekers vanwege de andere aard van gelijkspanning.
3. Spanningsbereik: DC-miniatuurstroomonderbrekers hebben een specifiek spanningsbereik voor DC-circuits, doorgaans van 12V tot 1000V DC.
4. Boogonderbreking: DC-miniatuurstroomonderbrekers zijn ontworpen om DC-bogen te onderbreken, die zich anders gedragen dan AC-bogen.
Polen
Sollicitatie
De DC MCB-miniatuurstroomonderbrekers worden veel gebruikt in gelijkstroomsystemen, zoals in duurzame energieprojecten, zonne-energiecentrales, elektriciteitscentrales en industriële installaties, enzovoort.
Anderen
Verpakking
4 stuks per binnendoos, 80 stuks per buitendoos.
Afmetingen per buitenverpakking: 41*21,5*41,5 cm
Vragen en antwoorden
De producten zijn gecertificeerd volgens de ISO 9001- en ISO 14001-managementsystemen en voldoen aan de internationale certificaten CCC, CE en CB.
Hoofdmarkt
MUTAI Electric richt zich op de markten in het Midden-Oosten, Afrika, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika en Rusland.
Waarom voor ons kiezen?
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











