CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB Miniatuurstroomonderbreker
Productdetails
De CMTB1-63 DC MCB miniatuurstroomonderbreker beschermt elektrische apparaten en andere apparatuur tegen overbelasting en kortsluiting, en zorgt voor de veiligheid van het circuit. De meeste DC MCB's worden gebruikt in gelijkstroomsystemen zoals die voor hernieuwbare energie, zonne-energie, enz. De spanning van DC MCB's ligt doorgaans tussen 12V en 1000V DC, en de nominale stroomsterkte kan oplopen tot 63A.
| Standaard | IEC/EN 60947-2 |
| Nominale stroomsterkte in (A) | 1A - 63A |
| Polen | 4P |
| Nominale spanning Ue (V) | 1000V |
| Nominale frequentie | 50/60Hz |
| Nominale kortsluitcapaciteit Icn | 6000A |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+70℃ |
| Gebogen type | C |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Hoogte | ≤ 2000m |
| Maximale bedradingscapaciteit | 25 m㎡ |
| Installatie | 35 mm DIN-rail |
| Inkomende lijn type | Bovenkant |
Voordeel
1. Bescherming van circuits tegen kortsluitstroom
2. Beveiliging van circuits tegen overbelastingsstroom
3. Hoog breekvermogen
4. Mooi ontwerp en eenvoudig te installeren
Polen
Sollicitatie
De DC MCB-miniatuurstroomonderbrekers worden veel gebruikt in gelijkstroomsystemen zoals duurzame energie, zonne-energie, enz.
Anderen
Verpakking
3 stuks per binnendoos, 60 stuks per buitendoos.
Afmetingen per buitenverpakking: 41*21,5*41,5 cm
Vragen en antwoorden
De producten zijn gecertificeerd volgens de ISO 9001- en ISO 14001-managementsystemen en voldoen aan de internationale certificaten CCC, CE en CB.
Hoofdmarkt
MUTAI Electric richt zich op de markten in het Midden-Oosten, Afrika, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika en Rusland.
Waarom voor ons kiezen?
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








