MUTAI CMTB1LE-63 4P Aardlekschakelaar RCBO
Productdetails
De CMTB1LE-63 aardlekschakelaar beschermt mensen en stroom tegen elektrische schokken, kortsluiting en overbelasting. De RCBO wordt voornamelijk gebruikt in commerciële en residentiële gebouwen.
Het voldoet aan de norm IEC61009-1.
| Productnaam | Aardlekschakelaar |
| Modelnr. | CMTB1LE-63 4P |
| Standaard | IEC61009-1 |
| Nominale stroomsterkte in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 4P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400V |
| Nominale frequentie | Wisselstroom 50/60Hz |
| Nominale kortsluitcapaciteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominale impulsbestendigheidsspanning Uimp | 4000V |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Type van onmiddellijke afgifte | C of D |
| Nominale reststroom in bedrijf | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kromme
Omtrek en installatieafmetingen (mm)
Voordeel
1. Bescherming tegen kortsluitstroom en overbelastingsstroom
2. Bescherming tegen elektrische schokken: Een aardlekschakelaar detecteert en onderbreekt elektrische storingen die worden veroorzaakt door stroomlekkage naar aarde, waardoor elektrische schokken en elektrocutie worden voorkomen.
3. Snelle reactietijd: Deze stroomonderbrekers zijn ontworpen om snel uit te schakelen, vaak binnen een fractie van een seconde, wanneer een elektrische storing wordt gedetecteerd.
Polen
Sollicitatie
De MCB-miniatuurstroomonderbrekers zijn professioneel en worden veelvuldig gebruikt in gebouwen, woningen, industriële toepassingen en elektriciteitstransmissie.
Anderen
Verpakking
1 stuk per binnendoos, 20 stuks per buitendoos.
Afmetingen per buitenverpakking: 41*21,5*41,5 cm
Hoofdmarkt
MUTAI Electric richt zich met name op markten in het Midden-Oosten, Afrika, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika en Rusland, enzovoort.
Waarom voor ons kiezen?
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












