CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniatuurstroomonderbreker
Productdetails
De CMTB1-63 miniatuurstroomonderbreker heeft een kortsluit- en overbelastingsbeveiliging en kan ook worden gebruikt voor incidentele omschakeling en schakeling van een stroomvoorziening. De MCB kenmerkt zich door een geavanceerde structuur, betrouwbare prestaties, een hoog uitschakelvermogen en een elegant uiterlijk. De behuizing en onderdelen zijn gemaakt van slagvast en sterk brandvertragend materiaal.
| Productnaam | MCB |
| Modelnr. | CMTB1-63 1P |
| Standaard | IEC60898-1 |
| Certificaat | CE |
| Nominale stroomsterkte in (A) | 1-63A |
| Polen | 1P |
| Nominale spanning Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nominale frequentie | Wisselstroom 50/60Hz |
| Nominale kortsluitcapaciteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominale impulsbestendigheidsspanning Uimp | 4000V |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Type van onmiddellijke afgifte | C-type of D-type |
| Kleur | Wit |
| Dienst | OEM en ODM |
Kromme
Polen
Voordeel
1. Bescherming van circuits tegen kortsluitstroom
2. Beveiliging van circuits tegen overbelastingsstroom
3. Mooi ontwerp en eenvoudig te installeren
Sollicitatie
Miniatuurstroomonderbrekers (MCB's) worden veelvuldig gebruikt in gebouwen, woningen, industriële toepassingen, elektriciteitstransmissie, enzovoort.
Anderen
Verpakking
12 stuks per binnendoos, 240 stuks per buitendoos.
Afmetingen per buitenverpakking: 41*21,5*41,5 cm
Hoofdmarkt
Midden-Oosten, Afrika, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika, Rusland, enz.
Waarom voor ons kiezen?
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













