Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniatuurstroomonderbreker
Productdetails
De CMTB1-63 miniatuurstroomonderbreker beschermt apparaten tegen kortsluiting en overbelasting en kan ook worden gebruikt voor incidentele omschakelingen en schakelingen in het elektriciteitsnet. De MCB heeft een geavanceerde structuur, betrouwbare prestaties, een hoog uitschakelvermogen en een elegant uiterlijk. De behuizing en onderdelen zijn vervaardigd van materialen die slagvast en zeer brandvertragend zijn.
| Productnaam | MCB Miniatuurstroomonderbreker |
| Modelnr. | CMTB1-63 3P |
| Standaard | IEC60898-1 |
| Certificaat | CE |
| Nominale stroomsterkte in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 3P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400/415V |
| Nominale frequentie | Wisselstroom 50/60Hz |
| Nominale kortsluitcapaciteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominale impulsbestendigheidsspanning Uimp | 4000V |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Type van onmiddellijke afgifte | CD |
| Kleur | Wit + rood |
| Dienst | OEM & ODM |
Kromme
Polen
Voordeel
1. Dankzij het kleine en compacte formaat is hij gemakkelijk te installeren.
2. Kenmerken: kortsluitvastheid, overbelastingsbeveiliging, hoog uitschakelvermogen
3. Ze bieden betrouwbare bescherming tegen elektrische storingen en zijn getest om te voldoen aan internationale veiligheidsnormen.
Sollicitatie
De MCB-producten worden veelvuldig gebruikt in gebouwen, woningen, industriële toepassingen en elektriciteitstransmissie.
Anderen
Verpakking
4 stuks per binnendoos, 60 stuks per buitendoos.
Afmetingen per buitenverpakking: 41*21,5*41,5 cm
Hoofdmarkt
Markten in het Midden-Oosten, Afrika, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika en Rusland.
Waarom voor ons kiezen?
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













