CMTB1-63H 4P Miniatuurstroomonderbreker met hoog uitschakelvermogen
Productdetails
De CMTB1-63 miniatuurstroomonderbreker beschermt tegen kortsluiting en overbelasting en kan ook worden gebruikt voor incidentele omschakeling en schakeling van stroom in een elektrisch systeem. De miniatuurstroomonderbreker is een essentieel onderdeel van elk elektrisch systeem en biedt betrouwbare bescherming tegen elektrische gevaren, waardoor de veilige en efficiënte werking van elektrische circuits en apparaten wordt gewaarborgd.
| Productnaam | Miniatuurstroomonderbreker (MCB) |
| Modelnr. | CMTB1-63 4P |
| Standaard | IEC60898-1 |
| Certificaat | CE |
| Nominale stroomsterkte in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 4P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400/415V |
| Nominale frequentie | Wisselstroom 50/60Hz |
| Nominale kortsluitcapaciteit Icn | 6000A |
| Nominale impulsbestendigheidsspanning Uimp | 4000V |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Type van onmiddellijke afgifte | CD |
| Kleur | wit en grijs |
| Dienst | OEM & ODM |
Polen
Sollicitatie
De MCB-miniatuurstroomonderbrekers zijn professioneel en worden veelvuldig gebruikt in gebouwen, woningen, industriële toepassingen en elektriciteitstransmissie.
Voordeel
1. Bescherming van circuits tegen kortsluitstroom
2. Beveiliging van circuits tegen overbelastingsstroom
3. Hoog breekvermogen
4. Mooi ontwerp en eenvoudig te installeren
Anderen
Verpakking
3 stuks per binnendoos, 60 stuks per buitendoos.
Afmetingen per buitenverpakking: 41*21,5*41,5 cm
Vragen en antwoorden
Mutai is gecertificeerd volgens de ISO 9001- en ISO 14001-managementsystemen en de producten zijn gecertificeerd volgens CCC, CE, CB, enz.
Hoofdmarkt
De producten worden goed ontvangen door klanten, met name in het Midden-Oosten, Afrika, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika en Rusland.
1. Belangrijkste producten: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, contactor, enz.
2. Een complete industriële keten, van componentenproductie tot assemblage, testen en routinematige controle van de complete producten.
3. De producten zijn gecertificeerd volgens de ISO 9001- en ISO 14001-managementsystemen en voldoen aan de internationale certificaten CCC, CE en CB.
4. Professioneel technisch team, kan OEM- en ODM-services leveren en een concurrerende prijs bieden.
5. Snelle levertijd en goede service na verkoop.
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













