MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniatuurstroomonderbreker
Productdetails
De CMTB1-63 miniatuurstroomonderbreker beschermt apparaten tegen kortsluiting en overbelasting en kan ook worden gebruikt voor incidentele omschakeling en schakeling van een stroomvoorziening. De MCB heeft een geavanceerde structuur, betrouwbare prestaties, een hoog uitschakelvermogen en een elegant uiterlijk. De behuizing en onderdelen zijn gemaakt van slagvast materiaal met sterke brandvertragende eigenschappen.
De MCB's zijn verkrijgbaar in eenpolige, tweepolige en driepolige uitvoeringen, waarbij elke pool een afzonderlijk circuit kan beveiligen.
| Productnaam | MCB Miniatuurstroomonderbreker |
| Modelnr. | CMTB1-63 1P |
| Standaard | IEC60898-1 |
| Certificaat | CE |
| Nominale stroomsterkte in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 1P |
| Nominale spanning Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nominale frequentie | Wisselstroom 50/60Hz |
| Nominale kortsluitcapaciteit Icn | 6000A |
| Nominale impulsbestendigheidsspanning Uimp | 4000V |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Type van onmiddellijke afgifte | CD |
| Kleur | Wit + grijs |
| Dienst | OEM & ODM |
Polen
Sollicitatie
De MCB-miniatuurstroomonderbrekers zijn professioneel en worden veelvuldig gebruikt in gebouwen, woningen, industriële toepassingen en elektriciteitstransmissie.
Voordeel
1. Bescherming tegen kortsluitstroom en overbelastingsstroom
2. Hoog remvermogen en snelle uitschakeling
3. Compact formaat: MCB's zijn ontworpen om klein en compact te zijn, waardoor ze gemakkelijk te installeren zijn en in elektrische panelen en verdeelborden passen.
Anderen
Verpakking
12 stuks per binnendoos, 240 stuks per buitendoos.
Afmetingen per buitenverpakking: 41*21,5*41,5 cm
Vragen en antwoorden
De producten zijn gecertificeerd volgens de ISO 9001- en ISO 14001-managementsystemen en voldoen aan de internationale certificaten CCC, CE en CB.
Hoofdmarkt
Midden-Oosten, Afrika, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika, Rusland, enz.
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












