MUTAI CMTB1LE-63 3P Aardlekschakelaar RCBO
Productdetails
Een aardlekschakelaar met overstroombeveiliging (RCBO) is een elektrisch veiligheidsapparaat dat de functies van een aardlekschakelaar (RCD) en een miniatuurstroomonderbreker (MCB) in één unit combineert.
De CMTB1LE-63 aardlekschakelaar beschermt personen en elektriciteit tegen elektrische schokken, kortsluiting en overbelasting. Deze aardlekschakelaar wordt voornamelijk gebruikt in commerciële en residentiële gebouwen en voldoet aan de IEC61009-1-norm.
| Productnaam | RCBO aardlekschakelaar |
| Modelnr. | CMTB1LE-63 3P |
| Standaard | IEC61009-1 |
| Nominale stroomsterkte in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 3P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400V |
| Nominale frequentie | Wisselstroom 50/60Hz |
| Nominale kortsluitcapaciteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominale impulsbestendigheidsspanning Uimp | 4000V |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Type van onmiddellijke afgifte | CD |
| Nominale reststroom in bedrijf | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kromme
Omtrek en installatieafmetingen (mm)
Voordeel
1. Beveiliging van circuits tegen kortsluitstroom, overbelastingsstroom en aardlekstroom.
2. Eenvoudig te installeren: RCBO's zijn doorgaans compact en eenvoudig te installeren, waardoor ze ideaal zijn voor gebruik in kleine ruimtes of krappe omgevingen.
Polen
Sollicitatie
De MCB-miniatuurstroomonderbrekers zijn professioneel en worden veelvuldig gebruikt in gebouwen, woningen, industriële toepassingen en elektriciteitstransmissie.
Anderen
Verpakking
2 stuks per binnendoos, 40 stuks per buitendoos.
Afmetingen per buitenverpakking: 41*21,5*41,5 cm
Hoofdmarkt
MUTAI Electric richt zich op de markten in het Midden-Oosten, Afrika, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika en Rusland.
Waarom voor ons kiezen?
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













