MUTAI CMTB1LE-63 2P Aardlekschakelaar RCBO
Productdetails
De RCBO beschermt tegen de gevaren van elektrische schokken en brand veroorzaakt door aardfouten en overstroom. Hij detecteert en onderbreekt stroomlekken naar aarde, ook wel reststromen genoemd, die kunnen ontstaan door defecte bedrading, beschadigde isolatie of defecte elektrische apparatuur. Daarnaast beschermt hij ook tegen overstroom, die kan worden veroorzaakt door kortsluiting of overbelaste circuits.
RCBO's worden veel gebruikt in woon- en bedrijfsgebouwen, maar ook in industriële toepassingen. Ze zijn met name nuttig in situaties waar individuele circuitbeveiliging vereist is, zoals in keukens, badkamers en andere ruimtes waar elektrische apparatuur in contact kan komen met water.
| Productnaam | RCBO aardlekschakelaar |
| Modelnr. | CMTB1LE-63 2P |
| Standaard | IEC61009-1 |
| Nominale stroomsterkte in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 2P |
| Nominale spanning Ue (V) | 230V |
| Nominale frequentie | Wisselstroom 50/60Hz |
| Nominale kortsluitcapaciteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominale impulsbestendigheidsspanning Uimp | 4000V |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Type van onmiddellijke afgifte | CD |
| Nominale reststroom in bedrijf | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kromme
Omtrek en installatieafmetingen (mm)
Voordeel
1. Bescherming van circuits tegen kortsluitstroom
2. Beveiliging van circuits tegen overbelastingsstroom
3. Bescherming tegen aardlekkages
Polen
Sollicitatie
De MCB wordt veel gebruikt in gebouwen, woningen, industriële toepassingen en elektriciteitstransmissie.
Anderen
Verpakking
3 stuks per binnendoos, 60 stuks per buitendoos.
Afmetingen per buitenverpakking: 41*21,5*41,5 cm
Hoofdmarkt
Midden-Oosten, Afrika, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika, Rusland, enz.
Telefoon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












